Csapatunk

Óvári Zsolt vagyok, a Mátrix Autósiskola iskolavezetője

.A családi hagyományokat és édesapámat követve 2004-től kezdve gépjárművezető szakoktató és iskolavezető a hivatásom.

Úgy tanítok, hogy a tanulóim a jogosítványukat és a vezetés szeretetét is megkapják.

Célom, hogy olyan járművezetőket képezzek, akik képesek kulturáltan, baleset és stressz mentesen közlekedni, magabiztosak, partnerei a többi közlekedőnek.

Fontos, hogy a tanulóimban mindig a szabálytisztelet munkálkodjon, gondolkodásuk nagyban segítse a különböző közlekedési szituációk megoldását.

2009-ben a minőségi munkaelveim és elhatározásom alapján úgy döntöttem, hogy megalapítom a Mátrix Autósiskolát, ahol a minőségi oktatásra és a forradalmi árakra helyezzük a hangsúlyt.

Eredményességünknek köszönhetően elköteleződhettünk a fiatalok segítése mellett.

Amiért tanulóink ajánlanak minket:

1. Állandó akciók, forradalmi árak.
2. Részletfizetés.
3. Rugalmasság és egyéni igények figyelembe vétele.
4. Minőségi elméleti oktatás embertől-emberig és színvonalas tanulási környezet.
5. Gyakorlati órák a tanulókkal egyeztetve történnek.
6. Számos profi oktató és gépjármű park.
7. Minőségbiztosítási rendszer; – mert mi is „tanulni”, jobbá válni szeretnénk.

Szeretettel várjuk iskolánkba; mert nem pénz kérdés, szeress vezetni!

Óvári Zsolt
iskolavezető