Diákjogsi

A Diákjogsi

a Mátrix Autósiskola kedvezményprogramja, amelyet az autósiskola tulajdonosa 2013-ban alapított és vezetett be nagy sikerrel. Mint tudjuk a jogosítványt elsősorban iskolába járó illetve pályakezdő fiatalok szeretnék megszerezni, így soha nem volt kérdés egy elérhetőbb árú képzés bevezetése. A diákjogsi program egészen 2019-ig egy alapítvány együttműködésével futott, az idei évtől azonban a Mátrix Autósiskola már közvetlenül kínálja a Diákjogsit a jelentkezőknek.

A Mátrix számára ez a program mindig egyfajta társadalmi szerepvállalás volt, hogy a rászoruló, illetve korlázotott anyagi lehetőségekkel rendelkező fiatalok is jogosítványt szerezhessenek. Az iskola éppen ezért havonta 10 diákot fogad be a Diákjogsi programba.

Állami támogatás
éves korig

A kedvezményes ár tartalmazza az elméleti tantermi vagy online tanfolyamot, valamint 29 óra gyakorlati képzést.