Jelentkezés

Jelentkezni ügyfélfogadási időben személyesen tudsz Szombathelyen a Wesselényi u. 16. (Wesselényi és Szelestey utca sarka), Sárváron a Batthyány utca 27. alatti ügyfélszolgálati irodában.

Ügyfélfogadás Szombathelyen:

Hétfő,péntek:14.00-17.00 h
Szerda:    09.00-12.00 h és 14.00-17.00 h

Mátrix Autósiskola csapata

Email:       matrixautosisi@gmail.com

Telefon:    06 30 836 73 74(Szombathely; Sárvár)
Információval telefonon, személyesen és e-mail-ben is állunk szíves rendelkezésedre.
Köszönjük a bizalmad!

Tanfolyam („B” kat.) feltételei és menete:

– A 16 és 1/2 éves korhatár betöltése.
– 8 általános iskolai végzettség
– Jelentkezési lap kitöltése.
– Felnottképzési szerzodés megkötése. Ha a jelentkezo 18 évnél fiatalabb, az autósiskolával kötött szerzodést a szülovel, törvényes képviselovel is alá kell íratnia.
– Ha valamely más kategóriából már rendelkezik vezetoi engedéllyel, akkor a vezetoi engedély másolatának benyújtása.
– Orvosi alkalmasságról szóló igazolás (háziorvos, legalább 1. csoportú) leadása. (Ha még nem rendelkezik vezetoi engedéllyel.)
– Az elméleti tanfolyamdíj befizetését igazoló bizonylat bemutatása.

Vizsgára bocsátható az a tanuló, aki az elméleti tanfolyamot elvégezte (hiányzás esetén a foglalkozásokat pótolni kell).

Elméleti vizsgára az bocsátható, aki a tanfolyam elméleti részét igazoltan hiányzásmentesen elvégezte és 17 éves koránál legfeljebb 3 hónappal fiatalabb. A tanuló a tanfolyam kezdetétől számított 9 hónapon belül jelenthető le elméleti vizsgára, illetőleg ugyanezen időponttól számított 12 hónapon belül sikeres elméleti vizsgát kell tennie, különben a tanfolyam érvényét veszti és azt meg kell ismételni.

Forgalmi vizsgára az bocsátható, aki sikeres elméleti vizsgával rendelkezik, és a kötelező főoktatási feladatokat teljesítette. Öt sikertelen forgalmi vizsga esetén PAV vizsgálaton kell részt venni.

Vizsgaigazolás az utolsó sikeres vizsga utáni 4. munkanapon személyesen (vagy hivatalos meghatalmazással) vehető át személyi igazolvány és a közúti elsosegélynyújtás vizsgát igazoló lap felmutatásával. A vezetői engedély az okmányirodánál ezen igazolás, valamint az érvényes orvosi alkalmassági igazolás bemutatásával vehető át.

Külföldieknél feltétel az engedély kiadását megeloző 6 hónapos, folyamatos Magyarországon tartózkodás igazolása.

Aki a képzésre jogszabályban is előírt elméleti és gyakorlati óraszámot nem teljesíti, vizsgára nem bocsátható. A hiányzást pótolni kell a képzési szerv által meghatározott feltételekkel és időpontban. A megismételt elméleti és gyakorlati órákért pótdíjat kell fizetni, amely elméleti oktatás esetében 1250 Ft/óra, gyakorlati oktatás esetén a kategória szerinti egységnyi gyakorlati óra költsége.

A képzőszerv neve:MÁTRIX Autós Oktató kft.
Székhelye:9700 Szombathely, Rumi Rajki István u. 10.
Telephelye:9700 Szombathely, Rumi Rajki István u. 10.
Cégbírósági bejegyzés száma:18-09-108898
Képzési engedély száma:ND/JV/NS/A/548/1/2009
Felnőttképzési Nyilvántartási szám:00277-2010
Iskolavezető:Óvári Zsolt Tamás
Telefonszáma:36709407771
E-mail címe:altenburger@freemail.hu
Ügyfélfogadó:9700 Szombathely, Wesselényi és Szelestey utca sarok(hrsz.6838)
 9600 Sárvár, Batthyány u. 27.

Ügyfélfogadás időpontja: Szombethelyen:hétfő,péntek: 14.00 – 17.00 . szerda: 09.00 – 12.00 . és 14.00 – 17.00
Sárváron:kedd: 13.00 – 17.00 . csütörtök: 13.00 – 17.00

Telefonszám:06 30/836-7374 (Szombathely;Sárvár)
E-mail:matrixautosisi@gmail.com
Web:www.matrixautosiskola.hu
Az elméleti oktatás helyszíne:Telephely, illetve Sárváron bérleti szerződés alapján
Tanpálya helyszíne:Szombathely, Jávor u. 3.
Forgalmi oktatás helyszíne:Szombathely város illetve agglomerációja