MMIR – Mátrix Minőségbiztosítási Információs Rendszer

Kedves Tanulónk!

Az alábbi linkeken vannak a nagyon fontos MMIR kérdőíveink, amikkel visszajelzéseket adhatsz nekünk.

Azért kell töltened őket, hogy hibamentesen, a legjobb oktatást kaphasd! – KÖTELEZŐ FOLYAMATOSAN TÖLTENI (Összesen 4 alkalommal.)!

Tartsd szem előtt, hogy válaszaiddal segítesz, hogy fejlődhessünk és még jobb oktatást biztosíthassunk a számodra. KÖZÖS ÉRDEKÜNK!

1. A beiratkozáskor már MMIR kérdőívet (maximum a tantermi tanfolyam kezdetéig!) kell kitöltened otthonról; – így jobban tudunk kapcsolatot tartani Veled és mégjobb szolgáltatást tudunk biztosítani a számodra! Azelső MMIR kérdőívet itt töltsed ki!
  2. A tantermi KRESZ tanfolyamot (A és B kategória) minősítő, második  MMIR kérdőívétide kattintva érheted el!
  3. A B kategóriában az első 30 gyakorlati órát minősítő minősítő harmadik MMIR kérdőívét szintén kell töltened, azt ide kattintva érheted el!
  4. A sikeres forgalmi vizsgát követő (A és B kategória), teljes képzést lezáró és minősítő legfontosabb, negyedik kérdőívetide kattintva érheted el!

A Mátrix Autósiskola Egységes Panaszmegoldási Eljárási Rendet, továbbiakban EPER-t működtet. A panaszok, kifogások

közlésére és kezelésére a tanuló kötelezően és elsődlegesen elfogadja az EPER-t. Az EPER és nyomtatványa,

ügyfélszolgálatainkon igényelhető és honlapunkról letölthető.

KÖSZÖNJÜK AZ EGYÜTTMŰKÖDÉSED!

Óvári Zsolt iskolavezető